تبلیغات
. iran - مستند پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012
iran

مستندی جاب درباره پیشگوی بزرگ قرن 15 که می گوید زمین در سال 2012 نابود خواهد شد! زیرنویس فارسی و کیفیت خوب قابل پخش در پلیرهای خانگی و کامپیوتر

نوسْتِرآداموس (به فرانسوی Nostradamus): نام واقعی او «میشِل دی نُسْتْرِدام» (Michel de Nostredame) است که به نوسترآداموس معروف می‌باشد.

http://www.parsmeshop.com/images/products/th/2457AAAE157530-03_2.jpg
پدر او «پیر دی نستردام» در یک خانوادهٔ یهودی متولد شد و پس از ازدواج با یک زن کاتولیک به دین مسیح درآمد. نخستین فرزند آن‌ها پسری بود که او را میشل نامیدند. میشل دی نستردام در روز ۱۴ دسامبر سال ۱۵۰۳ در سینت رمی (Saint-Rémy-de-Provence) فرانسه به دنیا آمد و تحصیلات خود را در شهر آوینیون به پایان رساند.
میشل هنگام تحصیل به نجوم و ریاضیات علاقه بسیاری نشان می‌داد. با وجود این به خواست پدرش درسال ۱۵۲۱ در آموزشگاه پزشکی «موت پلیه» نام نوشت و با نویسندهٔ نامدار فرانسوی «فرانسوا رابله» آشنا شد و با تشویق او به سرودن شعر و نوشتن تکه‌های ادبی پرداخت. نوسترآداموس در سال ۱۵۵۰ نخستین سالنمای نجومی(تقویم نجومی) را که در آن پیش‌بینی‌هایی دربارهٔ رخدادهای سال و اوضاع جوی انجام شده بود، پخش کرد. برای نخستین بار نام میشل دی نستردام در این سالنما نوسترآداموس یاد شده و پیشه و کارشناسی او پزشک و آستروفیل نوشته شده‌است. کلمه آستروفیل هم که برای نخستین بار در این سالنما نوشته شده به معنای دوستدار ستاره‌ها است. نوسترآداموس این کلمهٔ ساختگی را به آسترولوگ یا ستاره‌شناس ترجیح داده‌است.
از سال ۱۵۵۴ نوسترآداموس یادداشت‌های خود را به صورت رباعی(دوبیتی) سرایید و صد رباعی نخست را با نام «سِنتِریِ نخست» یا «نخستین صدگانه» یا «صد شعر» در سال ۱۵۵۵ منتشر کرد. نوسترآداموس در سرآغاز این رباعی‌ها که روی سخن به پسرش سزار نوشته است؛ بر این نکته پا می‌فشارد که سرنوشت مردم(بشر) و آیندهٔ جهان را با دانش و خواندن حرکات ستارگان می‌توان دریافت و هر رباعی او گویای رخدادیست که در آیندهٔ دور یا نزدیک روی خواهد داد. پیشگویی‌های نوسترآداموس بیشتر به صورت رباعی‌هایی به نظم درآمده و تعداد آن‌ها ۹۶۵ است. علاوه بر این رباعی‌های او ۵۶ مسدس هم دارد و در بیش از یک هزار رباعی و مسدس رخدادهای برجستهٔ گیتی تا پایان سال ۱۹۹۹ میلادی پیش‌بینی شده‌است. نوسترآداموس در پیشگویی‌های خود قید می‌کند نمون(رمز) و آمارشی(محاسب‌های) دارد که هر کس را توانایی فهمیدنش نیست. این نمون را نوسترآداموس در نام‌های به عنوان هانری دوم پادشاه فرانسه بیان کرده و کسانی که نوشته‌های نوسترآداموس را ترجمه و تفسیر می‌کنند به استناد همین نامه سالماهانی(تاریخ‌هایی) را که در نوشته‌های نوسترآداموس آمده‌است استخراج می‌کنند.
نوسترآداموس افزون بر پیشگویی‌هایی که با نام صدگانه ارائه کرده، مجموعه‌ای به نام پرساژ (persage) هم دارد که به همان معنای پیشگویی و اختر افکندن(فال و تفائل) است در این مجموعه ۱۴۱ پیشگویی به صورت رباعی آمده‌است که در ماه‌های گوناگون سال تقسیم شده‌است.

فیلم استثنایی  Nostradamus 2012  این فیلم مستند حالتی است که مربوط به آخرین پیش بینی نوستراداموس است که می گوید تا سال 2012 بیشتر زمین وجود نخواهد داشت!

یک مستند کمیاب از حادثه سال 2012 میلادی که نوستراداموس پیشگوی بزرگ
آن را پیشگویی کرده است.
توضیحات فیلم : یک فیلم مستند دربارۀ آخرین پیش بینی نوستراداموس
 (پیشگوی معروف قرن ۱۵) که تاریخ دقیق پایان جهان رو پیش بینی کرده :
2012/12/21 یعنی ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ ( کمتر از چهار سال دیگه ! ) . عجیب
اینکه از دید ستاره شناسی این تاریخ مفهوم خاصی داره و حدود هر ۲۶ هزار
سال یکبار تکرار می شه

طبقه بندی: سریال، 
برچسب ها: خرید مستند پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، فروش مستند پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، خرید اینترنتی مستند پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، فروش اینترنتی مستند پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، خرید پستی مستند پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، فروش پستی مستند پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، خرید مستند جدید پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، فروش مستند جدید پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، خرید اینترنتی مستند جدید پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، فروش اینترنتی مستند جدید پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، خرید پستی مستند جدید پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، فروش پستی مستند جدید پیشگوئی های نوستراداموس در سال 2012، خرید جدیدترین مستند پیشگوئی های نوستراداموس، فروش جدیدترین مستند پیشگوئی های نوستراداموس، خرید اینترنتی جدیدترین مستند پیشگوئی های نوستراداموس، فروش اینترنتی جدیدترین مستند پیشگوئی های نوستراداموس، خرید پستی جدیدترین مستند پیشگوئی های نوستراداموس، فروش پستی جدیدترین مستند پیشگوئی های نوستراداموس، خرید مستند پیشگوئی های نوستراداموس، فروش مستند پیشگوئی های نوستراداموس، خرید اینترنتی مستند پیشگوئی های نوستراداموس، فروش اینترنتی مستند پیشگوئی های نوستراداموس، خرید پستی مستند پیشگوئی های نوستراداموس، فروش پستی مستند پیشگوئی های نوستراداموس، خرید فیلم مستند پیشگوئی های نوستراداموس، فروش فیلم مستند پیشگوئی های نوستراداموس، خرید اینترنتی فیلم مستند پیشگوئی های نوستراداموس، فروش اینترنتی فیلم مستند پیشگوئی های نوستراداموس، خرید پستی فیلم مستند پیشگوئی های نوستراداموس، فروش پستی فیلم مستند پیشگوئی های نوستراداموس،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 16 دی 1388 توسط | نظرات ()
درباره وبلاگ
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
»
صفحات جانبی
» 11
» 1
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :